1. HABERLER

  2. ŞİRKETLER

  3. Vakıf Emeklilik’ten tehlikeli hastalıklara karşı yeni ürün

Vakıf Emeklilik’ten tehlikeli hastalıklara karşı yeni ürün

Vakıf Emeklilik, tehlikeli hastalıklara karşı "Can Yeleği Tehlikeli Hastalıklar ve Hayat Sigortası" adı altında yeni bir poliçe hazırladı

Vakıf Emeklilik’ten tehlikeli hastalıklara karşı yeni ürün

Vakıf Emeklilik, tehlikeli hastalıklara karşı "Can Yeleği Tehlikeli Hastalıklar ve Hayat Sigortası" adı altında yeni bir poliçe hazırladı. 

Vakıf Emeklilik'ten yapılan açıklamaya göre, beklenmedik anda ortaya çıkabilecek tehlikeli hastalıkların finansal güçlüklerini, Can Yeleği Tehlikeli Hastalıklar ve Hayat Sigortası ile güvence altına alıyor. 'Can Yeleği Tehlikeli Hastalıklar ve Hayat Sigortası', sigortalının yaşamını kaybetmesi veya önceden belirlenmiş olan tehlikeli hastalıklardan birine yakalanması halinde, sigortalıya yahut geride kalan yakınlarına maddi destek sağlıyor. 

Bu sigorta kapsamında, poliçe süresi içerisinde vefat gerçekleşmesi durumunda aileye, tehlikeli hastalıklara yakalanması durumunda poliçe sahibine ödeme yapılıyor. 
 

18 ile 65 yaş arasındaki herkes yaptırabilecek

18 ile 65 yaşları arasındaki herkesin yaptırabileceği Can Yeleği Tehlikeli Hastalıklar ve Hayat Sigortası, 65 yaşına kadar yenilenerek devam ettirilebiliyor. Türk lirası cinsinden belirlenen teminatlara 1 yıl süresince sahip olunuyor. Sigortalının herhangi bir sebepten dolayı vefatı halinde, poliçe başlangıcında belirlenen tutardaki vefat teminatı, kanuni varislere veya hak sahiplerine ödeniyor. 

 

Önceki ve Sonraki Haberler