1. HABERLER

  2. ŞİRKETLER

  3. Ziraat Emeklilik A.L.F.A Awards ödülünü aldı

Ziraat Emeklilik A.L.F.A Awards ödülünü aldı

“Müşteri Deneyimini En İyi Yöneten Markalar”ın yarıştığı A.L.F.A. Awards’ta kazananlar 17 Mayıs Çarşamba günü, Deneyim Tasarımı & Yönetimi Zirvesi’nin ardından Kemer Country Club’da gerçekleştirilen törenle ödüllerini aldılar.

Ziraat Emeklilik A.L.F.A Awards ödülünü aldı

Müşteri deneyimini en iyi yöneten markaların ödüllendirildiği “A.L.F.A. Awards” 17 Mayıs 2017’de Kemer Country Club’ta gerçekleştirildi. Düzenlenen programda araştırma metodolojisi ve saha çalışması Xsights Araştırma ve Danışmanlık tarafından 26 kategoride deneyimini en iyi yaşatan ve şikayet sürecini en iyi yöneten markalar ödüllendirildi.

Ziraat Emeklilik bireysel emeklilik sektöründe Bireysel Emeklilik kategorisinde müşteri deneyimini en iyi yöneten marka seçildi.

Ziraat Emeklilik Genel Müdürü Emin Çubıkcı yaptığı açıklamada “Müşteri memnuniyeti açısından en beğenilen ve en çok tercih edilen şirketlerden biri olma yolunda tüm azmimizle çalışmalarımıza önümüzdeki dönemde de devam edeceğimizi belirtmek isterim. Şirket olarak geniş ürün yelpazemiz ile müşteri beklenti ve ihtiyaçlarına hızlı çözümler sunmaktayız. Müşteri odaklı hizmet veren, müşterisinin ihtiyaç ve beklentilerini öncelikli olarak belirleyen, şikâyet yönetimini minimize etmek için alternatif çözümler sunan bir kurum olarak aldığımız bu ödül, doğru yolda olduğumuzun bir göstergesidir. 2017 yılında hayata geçirdiğimiz dijital uygulamalarımız odağında müşterilerimizin memnuniyetini artırmaya ve sektörde markamızın gücüne güç katmaya devam ediyor olacağız.” dedi.

Önceki ve Sonraki Haberler