1. HABERLER

  2. GÜNDEM

  3. Anadolu Hayat Emeklilik'ten, Mikro Yazılım ile işbirliği

Anadolu Hayat Emeklilik'ten, Mikro Yazılım ile işbirliği

Mikro Yazılım ve Anadolu Hayat Emeklilik, Otomatik Katılım’a Anadolu Hayat Emeklilik ile dahil olan firmalar için önemli bir iş birliğine imza attı.

Anadolu Hayat Emeklilik'ten, Mikro Yazılım ile işbirliği

Mikro Yazılım ve Anadolu Hayat Emeklilik, Otomatik Katılım’a Anadolu Hayat Emeklilik ile dahil olan firmalar için önemli bir iş birliğine imza attı. Otomatik Katılım’a dahil olan firmalar, Mikro Yazılım programları üzerinden otomatik katılım işlemlerini kolayca gerçekleştirebilecekler.

Kurumsal ve ticari yazılım sektörünün önde gelen köklü firmalarından Mikro Yazılım ile bireysel emeklilik ve hayat sigortaları alanında hizmet veren öncü marka Anadolu Hayat Emeklilik, Bireysel Emeklilik Sisteminde (BES) Otomatik Katılım’a dahil olan firmaların işini kolaylaştıracak nitelikte önemli bir iş birliği gerçekleştirdi.

Mikro Yazılım programını kullanan firmalar, program üzerinden kolayca ve hızlıca Otomatik Katılım işlemlerini gerçekleştirebilecekler. Firmalar bu iş birliği ile program üzerinden hesap açıp veri gönderebilecek, gönderdikleri verileri sorgulayabilecekler.

Firmalar için önemli bir uygulama kolaylığı sunan bu iş birliğinin, 100 binin üzerinde müşteri portföyü olan Mikro Yazılım kullanıcılarından da ilgi görmesi bekleniyor.

Önceki ve Sonraki Haberler