1. HABERLER

  2. GÜNDEM

  3. Arron Banks siyasi desteğinin meyvelerini topluyor

Arron Banks siyasi desteğinin meyvelerini topluyor

Brexit ve Birleşik Krallık Bağımsızlık Partisi'ne (UKIP) verdiği yoğun destek sayesinde Arron Banks sigortacılık dünyasının en önemli aktörlerinden biri haline geldi 

Arron Banks siyasi desteğinin meyvelerini topluyor

Brexit ve Birleşik Krallık Bağımsızlık Partisi'ne (UKIP) verdiği yoğun destek sayesinde Arron Banks sigortacılık dünyasının en önemli aktörlerinden biri haline geldi ve itibarını daha da arttırmak için daha fazlasına niyetli gözüküyor.

Business Insider raporuna göre Arron’un Bristol merkezli şirketi Eldon, sektördeki iş hacmini geçen yıla göre% 40 artırarak 47,3 milyon Sterline’e yükseltti. Ancak cirodaki artışın aksine şirketin karlılığı vergi sonrasında 21.000 Sterlinlik kayıpla 2015 yılındaki284.000 Sterlinin gerisine düştü. bunun en önemli sebebi 47 milyon sterline ulaşan masraflardı.

Sözkonusu yüksek giderleri halihazırda Footprint ve Goskippy gibi şirketlerin gerisinde kalan şirket için büyük hayal ve amaçların bir belirtisi olarak yorumlayabiliriz.

Sunday on Mail gazetesinin bir raporuna göre, Eldon yapay zeka teknolojisine bir hayli önem veriyor ve bu yılki işletme karı 16.7 milyon sterline ulaşmış durumda. Bankalara göre şirket borsada önümüzdeki yıl 250 milyon sterlinlik değere ulaşmış olacak.

Eldon halen Avrupa Birliğinden ayrılma sürecini desteklemeye devam ediyor.

Önceki ve Sonraki Haberler