1. HABERLER

  2. ŞİRKETLER

  3. AvivaSA, A.C.E Awards’tan ödülle döndü

AvivaSA, A.C.E Awards’tan ödülle döndü

AvivaSA, Şikayetvar.com’un, “A.C.E Awards 2019” ödüllerinde, “Gold” ödüle layık görüldü

AvivaSA, A.C.E Awards’tan ödülle döndü

AvivaSA, Şikayetvar.com’un, “A.C.E Awards 2019” ödüllerinde, “Gold” ödüle layık görüldü. AvivaSA Şubat ayı içinde ise, IDC Türkiye Dijital Dönüşüm Ödülleri’nde, Digital Transformer kategorisinde, “İş Teknolojileri Yaşam Dönüşüm Programı” ile özel ödülün sahibi olmuştu.

Müşteri memnuniyetini ölçen Türkiye’nin ilk ve tek platformu Şikayetvar.com’un, bu yıl dördüncüsünü düzenlediği A.C.E Awards’da (Achievement in Customer Excellence) “Mükemmel Müşteri Memnuniyeti Başarı Ödülleri” sahiplerini buldu.

AvivaSA, A.C.E Awards 2019’da, “Memnuniyet Düzeyi Endeksi”, “Teşekkür Oran Endeksi”, “Churn Endeksi” ve “Şikayet Oran Endeksi” veri oranları baz alınarak hesaplanan “Müşteri Deneyim Endeksi” kalitesiyle “Gold” ödüle layık görüldü. AvivaSA geçen sene de bu ödülü kazanmıştı.

A.C.E Awards’da, farklı sektörlerde müşteri deneyimini en iyi yöneten ulusal ve uluslararası markalar ödüllendiriliyor. Ödüller her yıl Şikayetvar.com’un kullanıcıları tarafından yapılan anketler üzerinden belirleniyor.

İlk ödülü dijital dönüşümle aldı

Marka tarafından yapılan açıklamada, bu ödülün, AvivaSA’nın bu sene ilk çeyrekte aldığı ikinci ödül olduğu bildirildi. AvivaSA, IDC Türkiye Dijital Dönüşüm Ödülleri’nde, Digital Transformer kategorisinde, “İş Teknolojileri Yaşam Dönüşüm Programı” ile de ödüle layık görülmüştü.

Önceki ve Sonraki Haberler