1. HABERLER

  2. ŞİRKETLER

  3. AvivaSA’nın son model otomobili sahibini buldu

AvivaSA’nın son model otomobili sahibini buldu

AvivaSA’nın, Yıldızlar Kulübü adını verdiği acente bağlılık programı kapsamında hayata geçirdiği, acente kanalı kampanyasının ilk yarıyıl sonuçlarına göre en başarılı acenteleri belli oldu

AvivaSA’nın son model otomobili sahibini buldu

AvivaSA’nın, Yıldızlar Kulübü adını verdiği acente bağlılık programı kapsamında hayata geçirdiği, acente kanalı kampanyasının ilk yarıyıl sonuçlarına göre en başarılı acenteleri belli oldu. Büyük ödül olan son model otomobil kazanan acenteye ödülü, AvivaSA genel merkezinde gerçekleştirilen törenle takdim edildi.

Yıldızlar Kulübü

Konuyla ilgili bir açıklama yapan, AvivaSA CEO’su Fırat Kuruca, Yıldızlar Kulübü adını verdikleri acente bağlılık programıyla, acentelere yıldız sayısına göre farklılaşan ayrıcalıklar sunmayı hedeflediklerini belirterek, şunları söyledi: “Sektörümüzün en gelişmiş çoklu dağıtım kanal yapısına sahip şirketiyiz. Acente kanalı da, bu yapının içinde yıllardır planlı, programlı bir şekilde yatırım yaptığımız, en değerli kanallarımızdan biri. Yıldızlar Kulübü kapsamında, bir acente kampanyasını hayata geçirdik.”

Bireysel Emeklilik ve Hayat sigortası sektöründe bir ilk: Otomobil Ödüllü Kampanya

2017 ilk yarısının en başarılı acentelerinin belli olduğu ve ödüllerini aldıkları kampanya sürecine, dönemsel, konjonktürel bir uygulama olarak bakılmaması gerektiğini vurgulayan Kuruca, “Kampanyamız, bu kapsamda yapacağımız yatırımlar anlamında sadece bir başlangıçtır. Çok özel sürprizlerimiz olacak. Yıldızlar Kulübünü ve kampanyalarımızı acentelerimizin ve sektördeki diğer acentelerin dikkatle takip etmelerini rica ediyoruz.” dedi.

AvivaSA’nın, acente kanalı için düzenlediği kampanyanın ilk yarıyıl sonuçlarına göre, İstanbul acentesi “Gülhat Tekçe VIP Sigorta”, son model otomobil ödülüne hak kazanırken;bu acenteyi takip eden 4 başarılı acente 1 haftalık yurtdışı tatili kazandı.

Etiketler : , ,
Önceki ve Sonraki Haberler