1. HABERLER

  2. GÜNDEM

  3. AXA, Endonezya operasyonlarını birleştirdi

AXA, Endonezya operasyonlarını birleştirdi

AXA, Endonezya operasyonlarını tek bir varlık haline getiriyor

AXA, Endonezya operasyonlarını birleştirdi

Fransız AXA, Endonezya'daki iki yan kuruluşunu, AXA Financial Indonesia (AFI) and AXA Life Indonesia (ALI) tek bir varlık haline getiriyor.

Söz konusu birleşme, Mali Hizmet Otoritesi tarafından uygulanan ve tek bir varlık ve tek mülkiyet gerektiren 2014 yasasına uymak için yapıldı. Birleşme sonrası şirket AXA Financial olarak faaliyetlerini sürdürecek. 

 AXA Endonezya CEO'su Paul-Henri Rastoul'e göre, birleşme sonrası ülkede daha fazla müşteriye hizmet edebilecek ve daha fazla müşteriye erişebilecek. Rastoul, tekli varlık politikasının AXA'ya operasyonlarını Endonezya'da genişletmesine ve ajans, dijital ve telemarketing gibi çoklu kanallar yoluyla müşterilerin ihtiyaçlarına daha fazla odaklanmasına olanak tanıyacağını söyledi.

Rastoul, "İki tarafın birleşik güçleri Endonezya'da daha fazla müşteriye hizmet etme ve bunlara ulaşma imkânı sağlayacak" dedi.

AFI genel başkanı Budi Tampubolon, AXA Financial için, özellikle Endonezya'da,  2020 yılı itibariyle 141 milyonu aşması beklenen orta sınıfa ulaşmak için bol fırsat bulunduğunu belirtti.

Etiketler : ,
Önceki ve Sonraki Haberler