1. HABERLER

  2. ŞİRKETLER

  3. Bambaşka Sigortacılık Akademisi’nde 3.500 saatlik eğitim

Bambaşka Sigortacılık Akademisi’nde 3.500 saatlik eğitim

Aksigorta, sektörün gelişimini desteklemek ve daha ileriye taşımak amacıyla mayıs ayında hayata geçirdiği ‘Bambaşka Sigortacılık Akademisi’nde 2.500’ü aşkın katılımcıyla 3.500 saati aşkın eğitim verildi.

Bambaşka Sigortacılık Akademisi’nde 3.500 saatlik eğitim

Aksigorta, sektörün gelişimini desteklemek ve daha ileriye taşımak amacıyla mayıs ayında hayata geçirdiği ‘Bambaşka Sigortacılık Akademisi’nde 2.500’ü aşkın katılımcıyla 3.500 saati aşkın eğitim verildi. Yalnızca Aksigortalı acenteleri değil, sektörün tüm paydaşlarını kapsayan eğitim projesi, aynı zamanda sigortacılık sektörüne adım atacak üniversite öğrencilerinin de gelişimine katkı sağlıyor.

Türkiye’deki sigorta sektörünün oyun kurucularından Sabancı Holding iştiraki Aksigorta’nın, sektörün gelişimine katma değer sunan ‘Bambaşka Sigortacılık Akademisi’, sektör paydaşları ve üniversite öğrencileri tarafından büyük ilgiyle karşılandı. Bilgi Üniversitesi iş birliği ile mayıs ayında hayata geçen eğitim projesinde, şu ana kadar 2.500’ü aşkın katılımcıyla 3.500 saati aşkın eğitim verildi. 

‘Bambaşka Sigortacılık Akademisi’ ile tüm sektör paydaşlarının geleceğine ve gelişimine katkı sunmayı amaçlayan Aksigorta, sektörün var olan başarı çıtasını çok daha yüksek bir seviyeye çıkarmayı hedefliyor. Yalnızca Aksigorta acentelerini değil, sektörün tüm paydaşlarını ve kariyerini sigortacılık sektöründe inşa edecek olan üniversite öğrencilerini kapsayan eğitim projesinde, sağlık, yangın ve nakliyat sigortalarında temel ve ileri düzeyde verilen derslerin yanı sıra dijital pazarlama eğitimleri de veriliyor.

www.aksigorta.com.tr/bambaska-sigortacilik-akademisi web sitesi üzerinden kayıt olunabilen ‘Bambaşka Sigortacılık Akademisi’, 6 aylık eğitim takvimi içeriyor. Sağlık sigortaları, yangın, nakliyat, alacak ve siber gibi pek çok ürünün yanı sıra risk mühendisliği, vergi hukuku, dijital pazarlama, yeni dünyada satış teknikleri ve uzaktan satışta müşteri ilişkileri gibi oldukça geniş bir perspektifte eğitim programı sunan ‘Bambaşka Sigortacılık Akademisi’ alanında uzman akademisyenler tarafından katılımcılara ücretsiz eğitim fırsatı sunuyor.

Önceki ve Sonraki Haberler