1. HABERLER

  2. ŞİRKETLER

  3. BNP Paribas Cardif Türkiye Faaliyet Raporu’na ödül

BNP Paribas Cardif Türkiye Faaliyet Raporu’na ödül

BNP Paribas Cardif, 2018 Faaliyet Raporu ile ABD’de iletişim profesyonellerini bir araya getiren en önemli organizasyonlardan biri olan ARC Ödülleri’nde 3 farklı ödüle layık görüldü

BNP Paribas Cardif Türkiye Faaliyet Raporu’na ödül

BNP Paribas Cardif, ABD merkezli MerComm tarafından bu yıl 33.sü düzenlenen Annual Report Competition’da (ARC) üç ayrı ödüle layık görüldü. Kurum, Finar ile hazırlanan Türkçe faaliyet raporu ile sigortacılık sektörü kategorisinde altın, baskı ve üretim kategorisinde altın, İngilizce olmayan faaliyet raporları kategorisinde ise gümüş ödül aldı.

Ödülleri getiren 2018 yılı Faaliyet Raporu, BNP Paribas Cardif Türkiye’nin toplumsal cinsiyet eşitliğine yönelik çalışmalarından yola çıkılarak ressam Nurettin Akkaya’nın kadın konulu eserleri eşliğinde hazırlandı.

2018 yılında Kadının Güçlenmesi Prensipleri’ni imzalayan ve sektörde “Kadına Değer Sigortası” gibi kadınlara özgü ürünleriyle ön plana çıkan BNP Paribas Cardif; eğitim, kadın, çocuk, sanat alanındaki çalışmaları ile hayata dokunurken, toplumsal fayda sağlamaya devam ediyor. BNP Paribas Cardif Türkiye geçtiğimiz Anneler Günü’nde, Van Erciş’in Karlıyayla köyündeki bir çiftin çocuklara ve eğitime olan tutkusunu konu alan belgesel projesini desteklediğini duyurmuştu. Proje ile; kendilerine ait bir araziyi Millî Eğitim Bakanlığı’na bağışlayarak köylerine bir okul kazandıran çiftin hikayesinin kamuoyuna duyurulması, böylece kadınların topluma olan katkısı hakkında farkındalık yaratılması ve topluma ilham verilmesi amaçlanıyor.

Önceki ve Sonraki Haberler