1. HABERLER

  2. TEKNOLOJİ

  3. Casper’ın yeni modelleri satışa çıktı

Casper’ın yeni modelleri satışa çıktı

Casper yeni ürünleri Nirvana A600 ve Nirvana A700 All in One bilgisayarları satışa çıkardı.

Casper’ın yeni modelleri satışa çıktı

Casper da bireysel ve kurumsal tüketicilere özel iki yeni bilgisayarını; Nirvana A600 ve Nirvana A700’ü tanıttı.

Bireysel tüketiciler için Nirvana A600: Nirvana A600, satın almadan önce özelleştirme imkanı ile kullanım esnekliğini kullanıcılara sunuyor. Desktop ve mobil anakart opsiyonları bulunan Casper Nirvana A600, 10. ve 11. Nesil Intel Pentium, i3, i5, i7 işlemci desteği bulunuyor. Bilgisayar, 23.8’’ FHD IPS ekran, 250 NIT parlaklık ve geniş görüntüleme açısına sahip. Ayrıca ayarlanabilir stant ile isteğe göre ayarlanabilen ekran yapısı var.

Kurumsalın için Nirvana A700: Casper’ın kurumsal çözümlerinde öne çıkan modellerden biri olan Casper Nirvana AIO A700, iş dünyasındaki beklentileri karşılayacak donanım ve Casper’a özel yeniliklerle satışa sunuldu. i9’a kadar desteği bulunan Nirvana A700, yan tarafında bulunan Type-C ve USB 3.0 portları desteğiyle kullanım kolaylığı ve veri aktarımlarını sağlıyor. Çerçevesiz ekranın tercih edilmesiyle daha geniş bir ekran görünümünün elde edildiği Nirvana A700’de, 23.8’’ FHD IPS ekran, 250 NIT parlaklık ile destekleniyor. Aynı zamanda dokunmatik ekran opsiyonuyla da kurumlara farklı seçenekler sunuyor.

Model, özel gizlenebilir sisteme sahip kamera sistemi, ek optikli versiyon seçeneği, Low Blue Light özelliğine sahip ekran yapısı, yüzde 89 adaptör verimliliği ve Energy Star sertifikasına sahip.

Önceki ve Sonraki Haberler