1. HABERLER

  2. ŞİRKETLER

  3. Fibaemeklilik’ten ücretsiz sigorta kampanyası

Fibaemeklilik’ten ücretsiz sigorta kampanyası

Fibaemeklilik’in Ekim ayı boyunca Marks & Spencer iş birliği ile yürüttüğü Pembe Ekim kampanyası kapsamında Marks & Spencer mağazalarından 250 TL ve üzeri iç giyim alışverişi yapan herkes, Pembe Kurdele Paketi’ne sahip olabiliyor

Fibaemeklilik’ten ücretsiz sigorta kampanyası

Fibaemeklilik’in Ekim ayı boyunca Marks & Spencer iş birliği ile yürüttüğü Pembe Ekim kampanyası kapsamında Marks & Spencer mağazalarından 250 TL ve üzeri iç giyim alışverişi yapan herkes, Pembe Kurdele Paketi’ne sahip olabiliyor.

Fibaemeklilik’in Pembe Ekim kampanyası, kadın sağlığı alanında farkındalığı artırmak üzere yürütülen Pembe Kurdele projesinin bir parçası. Kampanya ile hediye edilen Pembe Kurdele sigorta paketi, herhangi bir kadın kanseri türüne yakalandığınızda bunu belgelemenizden 30 gün sonra, hastane faturası gibi ek bir belge gerekmeden teminat tutarının nakit olarak ödenmesini sağlıyor.

Fibaemeklilik Genel Müdürü Erol Öztürkoğlu, konuya ilişkin şunları söyledi:

“Dört yıldan bu yana devam ettirdiğimiz Pembe Kurdele projemiz ile milyonlarca kişiye ulaşarak kadın sağlığı konusunda farkındalık yaratma hedefine doğru önemli adımlar atmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Sosyal sorumluluk alanında ödüllü bu projemiz, aynı zamanda sektörde benzeri olmayan Pembe Kurdele Paketi'ni de kapsıyor. Bu kez, grup şirketimiz Marks & Spencer iş birliğinde yürüttüğümüz kampanya ile Pembe Kurdele Paketi hediye ederek daha fazla kadının sağlığını koruyucu şemsiyemiz altına almayı hedefledik. Türkiye’de en yaygın kanser türü olan meme kanseri, erken teşhis ile yüzde 98 oranında tedavi edilebiliyor. Pembe Kurdele ile eğer tek bir erken teşhise bile aracı olabildiysek, fark yaratabildiysek ne mutlu bize. Paketimiz, herhangi bir kadın kanseri türüne yakalandığınızda bunu belgelemenizden 30 gün sonra, hastane faturası gibi ek bir belge gerekmeden teminat tutarının nakit olarak ödenmesini sağlıyor. Böylece kişi, bu tutarı ister tedavi masraflarında, isterse farklı ihtiyaçları için kullanabiliyor. Kanser gibi bir hastalığın, ailevi sorumlulukları da üzerinde taşıyan kadınlarımız açısından ne tür zorluklar ve hastalık dışı ek masraflar yaratabileceğini biliyor ve bu noktada onları desteklemeyi çok önemsiyoruz. Üstelik de AÇEV’e bağış yapıyor ve bilinçlendirme kampanyamızı bu yöntemle daha da güçlendiriyoruz.”

Bir “pembe kalem” ile hayata destek

Fibaemeklilik, “Pembe Ekim”de aynı zamanda Marks & Spencer iş birliğiyle, AÇEV’in yürüttüğü “Genç Kadınlar ile Hayat Dolu Buluşmalar” projesine de destek oluyor.

Ekim ayı boyunca Marks & Spencer mağazalarında satılan “pembe kalemler”den elde edilecek gelirin tamamı ve Fibaemeklilik tarafından yapılacak bağış AÇEV’in “Genç Kadınlar ile Hayat Dolu Buluşmalar” projesine aktarılacak.

Projenin amacı; aktif bir birey olarak eğitimine devam etmek, sağlıklı olmak, çocuklarının gelişimini desteklemek, etkili okuyup yazmak ve hayatı yakalamak isteyen genç kadınlara destek olmak.

Etiketler : ,
Önceki ve Sonraki Haberler