1. HABERLER

  2. ŞİRKETLER

  3. MetLife'tan yeni hayat sigortası ürünü

MetLife'tan yeni hayat sigortası ürünü

MetLife ‘İyi ki Varsın Hayat Sigortası’ adı altında yeni bir hayat sigortası ürünü çıkardı

MetLife'tan yeni hayat sigortası ürünü

MetLife ‘İyi ki Varsın Hayat Sigortası’ adı altında yeni bir hayat sigortası ürünü çıkardı.

MetLife'ın hizmete sunduğu yeni ürün standart hayat sigortası poliçesinde yer alan vefat ve kaza veya hastalık sonucu kalıcı sakatlık durumundaki teminatlara ek olarak kanser riskinin gerçekleşmesi durumunda da finansal güvence sağlarken, acil güvence ve asistans hizmetlerini de kapsıyor.

‘İyi ki Varsın Hayat Sigortası’ ile kanser tanısı veya buna bağlı cerrahi müdahale ya da tıbbi tedavi alınması halinde poliçede belirtilen koşullar kapsamında teminat tutarı sigortalı veya yakınlarına ödeniyor. Diğer taraftan ürün, acil kapsamında kabul edilen 32 farklı acil duruma bağlı cerrahi yatış ve yoğun bakım gibi hallerde poliçe limitleri dahilinde giderlerin karşılanmasında destek oluyor. Asistans hizmeti ise ücretsiz ambulans, anlaşmalı sağlık kuruluşlarında indirim, ücretsiz seyahat ve organizasyon hizmetlerini de içeriyor.

MetLife Genel Müdürü Deniz Yurtseven İyi ki Varsın Hayat Sigortası’nın yepyeni bir stratejinin ürünü olduğunu vurgulayarak şöyle konuştu: “MetLife olarak her zaman müşterilerimizin beklenti ve ihtiyaçları doğrultusunda çalışmalarımıza yön verdik. Yeni kurumsal stratejimiz doğrultusunda iş süreçlerimizde yaptığımız değişiklik ile ürün tasarımı öncesi çalışmalarımızın en başına müşterilerimizi dinlemeyi koyduk ve onların ihtiyaç ve beklentilerini kendilerinden dinlemeyi benimsedik. Geliştirdiğimiz bu özel üründe, müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerini dinleyip derinlemesine analiz ederek, onların hem bugününde hem de hayatın beklenmedik risklerinde yanlarında olabileceğimiz özellikler ekledik. Çünkü araştırmalarımız sonunda gördük ki; müşterilerimiz bir sigorta poliçesine sahip olmanın güvenini sadece kaza veya sakatlık anında değil gündelik hayatlarında da hissetmek istiyorlar. MetLife olarak bu ihtiyaca cevap verecek nitelikte geliştirdiğimiz ‘İyi ki Varsın Hayat Sigortası’nın, kapsamlı yapısı ile müşterilerimizi memnun edeceğine eminiz.”

Önceki ve Sonraki Haberler