1. HABERLER

  2. ŞİRKETLER

  3. Fundación MAPFRE için başvurular başladı

Fundación MAPFRE için başvurular başladı

Fundación MAPFRE Ödülleri 2017 için başvurular başladı. Beş ayrı kategoride toplam 150 bin Euro ödülün programa 1 Mart 2018 tarihine kadar başvuru yapılabilecek.

Fundación MAPFRE için başvurular başladı

Fundación MAPFRE’nin toplumsal gelişim, sağlık, yol güvenliği ve sigortacılık alanında gerçekleştirilen inovatif projeleri desteklemek amacıyla düzenlediği Fundación MAPFRE Ödülleri 2017 için başvurular başladı. Beş ayrı kategoride toplam 150 bin Euro ödülün programa 1 Mart 2018 tarihine kadar başvuru yapılabilecek.

1975 yılından bu yana toplumsal gelişim, sağlık, kültür, yol güvenliği gibi konularda farkındalık yaratmak ve topluma fayda sağlamak amacıyla sosyal sorumluluk projeleri yürüten Fundación MAPFRE, bu alanlarda yapılan çalışmaları desteklemeye devam ediyor. Bilim, kültür ve beşeri bilimler alanlarında topluma katkıda bulunan kişi ve kuruluşların çalışmalarını onurlandırmak amacıyla düzenlenen “Fundación MAPFRE Ödülleri 2017" için başvurular başladı. Beş ayrı kategoride verilen ve her biri 30 bin Euro değerindeki ödüllere başvurular 1 Mart 2018 tarihine kadar yapılabiliyor.

Yaşam Boyu Başarı Ödülü (Jose Manuel Martínez Ödülü), hizmetleriyle topluma katkı sağlayan, örnek bir kariyere sahip kişileri onurlandırmayı amaçlıyor. Fundación MAPFREOnursal Başkanı Jose Manuel Martínez adına verilen ödülde, adayların mesleki faaliyetlerindeki özverili adanmışlıkları ve toplumun bundan nasıl yararlandığı dikkate alınıyor. En İyi Toplumsal Gelişim İnisiyatifi Ödülü, dezavantajlı grupların topluma entegrasyonunu ve yaşam kalitelerini artırmak; fiziksel, mali ve sosyal sınırlamaları aşmalarına yardım etmek için önemli adımlar atan kişi ve kuruluşların çalışmalarını takdir amacı taşıyor.

En İyi Sağlık Teşvik İnisiyatifi Ödülü, toplum sağlığının geliştirilmesi, hayat kalitesinin yükseltilmesi, hastalık oranlarının ve sağlık zararlarının azaltılması doğrultusunda gerçek adımlar atan projeleri kapsarken En İyi Kazaları Önleme İnisiyatifi Ödülü ise kazalarının etkili bir şekilde önlenmesi ve azaltılmasına önemli katkıları değerlendiriyor.

Şirketin büyümesinde ve gelişmesinde önemli katkıları bulunan MAPFRE’nin eski CEO’su ve başkanı Julio Castelo Matran adıyla gerçekleştirilen 9. Uluslararası Julio Castelo Matran Sigorta Ödülü’ne ise toplumda sigortacılığın yaygınlaşmasına ve sigorta/sosyal güvenlik yoluyla ekonomik istikrarın sağlanmasına destek olan projeler geliştiren araştırmacılar ve kurumların yanı sıra sigortacılık ve sosyal güvenliğe katkıda bulunan inovasyon projeleri de başvurabiliyor.

Tüm başvurular, İngilizce, İspanyolca veya Portekizce dilinde yapılabiliyor. Başvuru süreciyle ilgili tüm detaylara fundacionmapfre.org adresinden ulaşılabiliyor.

Önceki ve Sonraki Haberler