1. HABERLER

  2. ŞİRKETLER

  3. Garanti'den "Kazançlı Sağlık Sigortası" hizmeti

Garanti'den "Kazançlı Sağlık Sigortası" hizmeti

Garanti’nin yeni tamamlayıcı sağlık sigortası Kazançlı Sağlık ile SGK’lılar özel sağlık kuruluşlarında fark ücretini ödemeyecek

Garanti'den "Kazançlı Sağlık Sigortası" hizmeti

Garanti’nin yeni tamamlayıcı sağlık sigortası Kazançlı Sağlık ile SGK’lılar özel sağlık kuruluşlarında fark ücretini ödemeyecek.

Garanti Bankası, modüler tamamlayıcı sağlık sigortası olan Kazançlı Sağlık Sigortası hizmetini Garanti Cep üzerinden sunmaya başladı. Eureko Sigorta güvencesiyle Garanti Cep’ten Kazançlı Sağlık Sigortası yaptırmak isteyenler, istediği özelliği ekleyip çıkarabiliyor ve kapsamını dilediği gibi belirleyerek kendi sağlık sigortasını kendisi şekillendiriyor. SGK kapsamındaki Garanti müşterileri, Garanti Cep’in Kazançlı Sağlık Sigortası kapsamındaki teminat ve ek hizmetleri ihtiyacına göre seçerek Eureko Sigorta ve SGK ile anlaşmalı sağlık kurumlarında, muayene, tahlil, ameliyat gibi durumlarda fark ödemeden hizmet alabiliyor.

Kazançlı Sağlık Sigortası’ndan yararlanmak isteyenler poliçe kapsamlarına, yatarak tedaviye ek olarak, ihtiyaçlarına ve bütçelerine göre yılda dört ya da sekiz kez olmak üzere ayakta tedavi, check-up, limitsiz doğum ve 1.000 TL’lik hamilelik takibi de ekleyebiliyor. Kazançlı Sağlık Sigortası’na sahip Garanti müşterileri ayrıca anlaşmalı kurumlarda yılda bir kez, Kanser Destek Teminatı, Kanser İkinci Görüş Teminatı, Kontrol Mamografi ve PSA, Diş Bakımı ve Limitsiz Ambulans Hizmeti gibi özel hizmetlerden de hiçbir ücret ödemeden faydalanabiliyor.

Konuyla ilgili görüş bildiren Garanti Bankası Genel Müdür Yardımcısı Didem Dinçer Başer; “Müşterilerimizin hayatını kolaylaştıran ürün ve hizmetlere daha kolay ulaşmalarını sağlamak amacıyla çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Garanti Cep üzerinden sunduğumuz ürün ve hizmetlere her geçen gün yenilerini eklemekten mutluyuz. Kazançlı Kasko, Yurt Dışı Seyahat Sağlık ve Zorunlu Trafik Sigortası’nın ardından, şimdi de Kazançlı Sağlık Sigortası hizmetini Garanti Cep üzerinden vermeye başladık. Basit ve kolay anlaşılır ekran tasarımıyla hızlı biçimde dijital satın alma deneyimi sunduğumuz yeni hizmetimizle; müşterilerimiz kendi sağlık sigortalarını kendileri diledikleri gibi yapabilecek, avantajlı hizmetlerden yararlanabilecek.” diye konuştu.

Önceki ve Sonraki Haberler