1. HABERLER

  2. ŞİRKETLER

  3. Generali'den fiyatını kendin belirle opsiyonlu “Benim Kaskom” ürünü

Generali'den fiyatını kendin belirle opsiyonlu “Benim Kaskom” ürünü

Generali Sigorta’nın yeni ürünü Benim Kaskom, “Fiyatını Kendin Belirle” opsiyonu ile, her bütçeye özel kasko poliçesi oluşturulabiliyor

Generali'den fiyatını kendin belirle opsiyonlu “Benim Kaskom” ürünü

Generali Sigorta’nın yeni ürünü Benim Kaskom, “Fiyatını Kendin Belirle” opsiyonu ile, her bütçeye özel kasko poliçesi oluşturulabiliyor. Otomobil ve kamyonet tipi araçlar için poliçe düzenleyebilme imkânı sunan, "Benim Kaskom" ürünü; modüler yapısı ile araç sahibinin kendi kasko teminat paketlerini oluşturmasına olanak tanırken, ihtiyaç dahilinde olmayan teminatlara ekstra prim ödeme zorunluluğunu da ortadan kaldırıyor.

Özelleştirilmiş teminat paketleri ve kolay erişim imkânı

Benim Kaskom, sigortalının araç yaşı ve poliçe sahipliği bilgilerini değerlendirerek, her müşteri için özelleştirilmiş teminat paketlerini sunuyor. Yakın zamanda yenilenen ve kullanıcı dostu özelliğiyle dikkat çeken mobile uyumlu Generali’nin yeni web sitesi, çağrı merkezi ve acente üzerinden poliçesini yaptıran araç sahipleri, Generali Hesabım sayfasından kendi profillerini kişiselleştirebilirken, poliçe detaylarına kolayca ulaşabiliyor ve hasar takiplerini online olarak yapabiliyor.

Farklı teminat paketleri tek çatı altında buluşuyor

Benim Kaskom ürünü; yüksek olasılıklı hasar risklerine karşı temel koruma sağlayan "Temel Koruma Paketi" ne ek olarak "Hırsızlık ve Anahtar Paketi", "Doğal Afet ve Terör Paketi", hasarsızlığı bozmadan ufak hasarların giderilmesini sağlayan ve araç bakım ve yedek araç hizmetlerini kapsayan "İkame Araç ve Araç Bakım Paketi", üç farklı riske karşı araç sahibine/sürücüye genişletilmiş güvence sağlayan "Kişisel ve Hukuksal Koruma Paketi", araçta fabrika çıkışında veya sonradan ilave edilmiş aksesuarları teminat altına alan "Aksesuar Paketi" gibi teminat paketlerini ve anlaşmalı servis indirmi ile muafiyet indirimini içeriyor. Buna ek olarak tüm kasko müşterileri için olası hasar anında 7 ayrıcalıklı hizmeti içeren ücretsiz “Prestij Servis Hizmeti” de sunuluyor.

Önceki ve Sonraki Haberler