1. HABERLER

  2. ŞİRKETLER

  3. MetLife çalışanları ‘Müşteri Hizmetleri Haftası’nı kutladı

MetLife çalışanları ‘Müşteri Hizmetleri Haftası’nı kutladı

MetLife’ın global şirketleri ve operasyonlarında gerçekleştirilen Müşteri Hizmetleri Haftası etkinlikleri, MetLife Türkiye’de de çağrı merkezi dahil olmak üzere operasyon ekiplerinin katılımı ile kutlandı

MetLife çalışanları ‘Müşteri Hizmetleri Haftası’nı kutladı

MetLife Emeklilik ve Hayat, 2-7 Ekim tarihleri arasında Müşteri Hizmetleri’nin önemine dikkat çekmek amacıyla dünyada kutlanan Müşteri Hizmetleri Haftası’nı çeşitli etkinliklerde çalışanları ile bir araya gelerek kutladı.

MetLife Türkiye’nin bu yıl ikincisini kutladığı ‘Müşteri Hizmetleri Haftası’ çeşitli etkinliklere sahne oldu. MetLife’ın global şirketleri ve operasyonlarında gerçekleştirilen Müşteri Hizmetleri Haftası etkinlikleri, MetLife Türkiye’de de çağrı merkezi dahil olmak üzere operasyon ekiplerinin katılımı ile kutlandı. Hafta boyunca müşteri hizmetlerinin önemine dikkat çekilerek bu alanda çalışanların uluslararası ölçekte takdir edilmesi amaçlandı.

MetLife Emeklilik ve Hayat Genel Müdürü Deniz Yurtseven müşteri hizmetleri konusunun günümüzde kritik önem taşıdığını belirterek şöyle konuştu: “MetLife Türkiye olarak faaliyetlerimizi her zaman koşulsuz müşteri memnuniyeti ilkesi doğrultusunda yürütüyoruz. Hep daha iyisini yapabilmek için de kendimizi ve işimizi sürekli geliştirmeye gayret ediyoruz. Bu kapsamda kurumsal stratejimizde de bir yenilenmeye giderek mükemmeli yakalama noktasına bir adım daha yaklaştık.” Yurtseven sözlerine şöyle devam etti: “Dünyada 40’dan fazla ülkede 100 milyon müşteriye profesyonel bir kadro ile hizmet veren MetLife’ın bu başarıya ulaşmasında müşteri hizmetleri anlayışı çok büyük rol oynuyor. Müşteri Hizmetleri Haftası kutlamaları ile müşterilerimize kaliteli hizmet sunmamıza katkıda bulunan ve bu başarıda emeği olan değerli çalışanlarımızın takdir görmesini ve keyifli bir hafta geçirmesini arzu ettik.”dedi.

 

 

Etiketler : ,
Önceki ve Sonraki Haberler