1. HABERLER

  2. ŞİRKETLER

  3. Multinet Up’tan NN Hayat ve Emeklilik ile iş birliği

Multinet Up’tan NN Hayat ve Emeklilik ile iş birliği

Yeni nesil finansal teknoloji ve hizmet şirketi Multinet UpMultinet Up, NN Hayat ve Emeklilik ile yeni bir iş birliğine imza attı

Multinet Up’tan NN Hayat ve Emeklilik ile iş birliği

Yeni nesil finansal teknoloji ve hizmet şirketi Multinet UpMultinet Up, NN Hayat ve Emeklilik ile yeni bir iş birliğine imza attı. Bu kapsamda, Kolay İK kampanyasına katılan Multinet Up iş ortaklarının 45 yaşın altındaki tüm çalışanları, Otomatik Katılım Sistemi’ne katılıp birikimlerini değerlendirerek emeklilik döneminde ek bir gelire sahip olabilecekler.

Hem işverenlere hem de çalışanlara önemli avantajlar

Kolay İK kampanyası kapsamında, şirketler bir yıl boyunca Kolay IK personel yönetiminden ücretsiz faydalanarak izinler, bordro, avans ve harcamalar, zimmetler, özlük bilgileri, yemek kartları ve daha birçok süreci online bir şekilde yönetebilecekler.

Şirketlerin İK operasyonlarında kullandığı tüm karmaşık programların tek bir sistem üzerinden yönetilmesine imkan sağlayan Kolay İK sistemi, çalışanların özlük bilgilerinden zimmet yönetimine, maaş geçmişi ve banka bilgilerinden performans değerlendirmesine kadar pek çok iş sürecini pratik bir hale getiriyor. Multinet Up müşterileri, Kolay İK entegrasyonuyla birlikte şirket çalışanlarına dair tüm bilgilere, bilgisayar, akıllı telefon ya da tablet üzerinden kolayca erişebilecek.

31 Ağustos 2018 tarihine kadar geçerli olacak kampanyaya, çalışan sayısı 10 – 49 arasında olan şirketler 1 Temmuz 2018 itibariyle katılabilecekler.

Önceki ve Sonraki Haberler