1. HABERLER

  2. ŞİRKETLER

  3. Quick Sigorta Uluslararası Bankacılık Kongresi'ne sponsor oldu

Quick Sigorta Uluslararası Bankacılık Kongresi'ne sponsor oldu

Quick Sigorta, Ankara'da 4-5 Mayıs'ta düzenlenecek 1. Uluslararası Bankacılık Kongresi'nin Sigortacılık oturumunun sponsoru oldu

Quick Sigorta Uluslararası Bankacılık Kongresi'ne sponsor oldu

Quick Sigorta, Ankara'da 4-5 Mayıs'ta düzenlenecek 1. Uluslararası Bankacılık Kongresi'nin Sigortacılık oturumunun sponsoru oldu.

Quick Sigorta'dan yapılan açıklamaya göre, bu yıl ilki düzenlenecek olan Uluslararası Bankacılık Kongresi Ankara Sheraton Otel'de gerçekleştirilecek.

Başkent Üniversitesi Ticari Bilimler Fakültesi'nin ev sahipliğinde, finans sektörünün önde gelenleri ile ulusal ve uluslararası düzeyde çok sayıda bilim insanının katılacağı kongrede bankacılık, sigortacılık, sermaye piyasaları ve finans sektörüyle ilgili çok sayıda konu tartışılacak.

Quick Sigorta'nın Sigortacılık oturumunun sponsorluğunu üstlendiği kongrenin açılış konuşmasını Hazine Müsteşar Yardımcısı Ahmet Genç'in yapacak. Etkinlikte, Türkiye Katılım Bankaları Birliği (TKBB) Yönetim Kurulu Başkanı ve Albaraka Türk Katılım Bankası Genel Müdürü Melikşah Utku, Türkiye İş Bankası Yönetim Kurulu Başkanı Ersin Özince ve Quick Sigorta Üst Yöneticisi (CEO) Levent Uluçeçen konuk konuşmacı olarak yer alacak.

Türkiye Cumhuriyet Merkez Bankası, Ziraat Bankası Finans Grubu ve Halkbank'ın ana sponsor olarak yer alacağı kongrede, bankacılık, finans, sigortacılık ve bireysel emeklilik konularındaki çok sayıda oturumda akademisyenler bilimsel çalışmalarını sunacak.

Quick Sigorta ÜSt Yöneticisi Uluçeçen, Sigortacılık oturumunda sektörün yapısal sorunları üzerine bir konuşma yapacak.(Milliyet)

Önceki ve Sonraki Haberler