1. HABERLER

  2. ŞİRKETLER

  3. Robot Sophia Anadolu Sigorta güvencesiyle Türkiye'ye geliyor

Robot Sophia Anadolu Sigorta güvencesiyle Türkiye'ye geliyor

Dünyanın ilk humanoid robotu Sophia, Türkiye’ye, Anadolu Sigorta güvencesinde seyahat edecek.

Robot Sophia Anadolu Sigorta güvencesiyle Türkiye'ye geliyor

Dünyanın ilk humanoid robotu Sophia, Türkiye’ye, Anadolu Sigorta güvencesinde seyahat edecek. Anadolu Sigorta, 19 Nisan tarihinde Marketing Meetup etkinliğine katılmak üzere Türkiye’ye gelecek olan Sophia’yı, Türkiye’deki seyahati süresince sigortalarken, Sophia’nın sigorta poliçesi de, Marketing Meetup sırasında kendisine sunulacak.

19 Nisan’da ‘deneyim’ teması ile gerçekleşecek olan Marketing Meetup bu sene çok önemli bir konuğu ağırlıyor. Hanson Robotics ve Las Vegas Üniversitesi araştırmacıları tarafından geliştirilen ve humanoid bir bedene sahip olan dünyanın ilk robotu Sophia, Uniq İstanbul’da düzenlenecek etkinliğe katılarak soruları yanıtlayacak. 

Sophia’nın, Hong Kong’tan İstanbul’a gelişinden geri döneceği güne kadarki riskleri Anadolu Sigorta güvencesinde olacak ve bu riskleri karşılayan sigorta poliçesi, 19 Nisan’da kendisine takdim edilecek.

Anadolu Sigorta müşterileri kendilerine iletilecek kampanya kodu ile kayıt olmaları halinde yüzde 20 indirimli olarak bu etkinliğe katılabilecek. Katılımcılar etkinlikte sektörde ilk kez Anadolu Sigorta tarafından sunulan Bireysel Siber Güvenlik Sigortası ürününü ile ilgili bilgi alabilecek. 

Sigortalılara, kimlik hırsızlığı, ödeme araçlarının hileli veya kötüye kullanımı, yaşadıkları online alışveriş anlaşmazlıkları ve sanal dünyada saygınlıklarına zarar verilmesi durumunda destek ile bu süreçlerde gerekiyorsa hukuki danışmanlık hizmeti sunan Bireysel Siber Güvenlik Sigortası poliçesinde bu teminatlara ek olarak kişisel şifre çalışma teminatı ile birlikte bilgisayar asistans hizmeti de bulunuyor. 

Önceki ve Sonraki Haberler