1. HABERLER

  2. ŞİRKETLER

  3. Singapurlu sigortacı Leicester City FC’nin forma sponsoru oldu

Singapurlu sigortacı Leicester City FC’nin forma sponsoru oldu

Singapur merkezli motor ve seyahat sigortası sağlayıcısı DirectAsia, bir yıl daha Leicester City FC sponsorluğunu yeniledi

Singapurlu sigortacı Leicester City FC’nin forma sponsoru oldu

Singapur merkezli motor ve seyahat sigortası sağlayıcısı DirectAsia, bir yıl daha Leicester City FC sponsorluğunu yeniledi. Yenilemenin mali şartları hakkında bilgi verilmedi.

İlk kez  2016-2017 sezonunda başlayan sponsorluk anlaşması bu yıl da yenilenerek sosyal medya pazarlama faaliyetlerine odaklanacak.

Anlaşma futbol kulübünün Güneydoğu Asya’daki varlığını genişletme stratejisinin bir parçası olarak görülüyor. Leicester City FC’nin ortağı Harj Hir, “Asya’daki popülerliğimiz, özellikle Tayland’da, önemli bir büyüme gösterdi. DirectAsia 2016/17 sezonunda mükemmel bir yatırım getirisi sağladı ve ortaklığımızın bir sonraki aşamasında da DirectAsia ile yakın çalışmaya devam edeceğiz “dedi.

DirectAsia Group’un CEO’su Edip Okur, “Leicester City’nin Tayland ile olan derin ilişkisi bizim için çok önemlidir; çünkü hem Tayland hem de Singapur’daki etkinliğimizi artıracağız hem de müşterilerimiz için rakipsiz ürünler ve hizmetler sunacağız ” dedi.

Önceki ve Sonraki Haberler