1. HABERLER

  2. GÜNDEM

  3. The ONE Awards'ta finale kalan sigorta şirketleri belli oldu

The ONE Awards'ta finale kalan sigorta şirketleri belli oldu

The ONE Awards 2017’nin sigorta sektörü kategorisinde yılın en başarılı markaları belli oldu

The ONE Awards'ta finale kalan sigorta şirketleri belli oldu

Marketing Türkiye ve AKADEMETRE iş birliğiyle düzenlenen ve zaman içinde pazarlama sektörünün önemli standartlarından birine dönüşen The ONE Awards Bütünleşik Pazarlama Ödülleri’nin dördüncüsü gerçekleşecek.

Yıl içinde itibarını en çok artıran markalarla bu başarının en büyük paydaşları olan reklam, medya planlama, dijital ve halkla ilişkiler ajansları 5 Ocak 2018’de Raffles İstanbul’da düzenlenecek bir törenle ödüllerine kavuşacak.

Marketing Türkiye’nin AKADEMETRE tarafından yapılan “İti­bar ve Marka Değer Performans Ölçü­mü” araştırmasını baz alarak düzenlediği “The ONE Awards Bütünleşik Pazarlama Ödülleri”nde geri sayım başladı. Bu yıl 40’ı aşkın kategori üzerinden değerlendirilen “İtibar ve Marka Değer Performans Öl­çümü”nde saha araştırması tamamlanarak ilk üçe ka­lan markalar belirlendi.

Toplam 12 ilde bin 200 kişiyle yüz yüze gerçekleştirilen görüşmeler sonucunda 40’ı aşkın sektörün yıl içinde itibarını en çok artıran marka­ları ve bu başarıya ortak olan paydaşları, 5 Ocak 2018’de Raffles İstanbul Zorlu Center’da gerçekleştirilecek tören­le ödüllerine kavuşacak.

İlk kez 2015 yılında 12 sektör üzerinden yapılan “İtibar ve Marka Değer Performans Ölçümü”nde farklı sektörlerden gelen talepler doğrultu­sunda 2016 yılı Ocak ayında ölçümlemenin ve ödüllerin kapsamı genişletilmiş, kategori sayısı 32’ye çıkarılmıştı.

The ONE Awards dördüncü yılında kap­samını daha da genişleterek 40’ı aşkın kategoride yıl içinde itibarını en çok artıran markaları ve paydaşlarını ödüllendirecek. Araştırmada yılın en başarılı markaları ve paydaşları yine her yıl olduğu gibi halk jürisi tarafın­dan seçilirken bu yıl da en çok ödül alan reklam, halkla ilişkiler, medya planlama ve dijital ajanslar ayrıca başarı ödülü alacak.

The ONE Awards 2017’nin sigorta sektörü kategorisinde yılın en başarılı markaları arasında Allianz Türkiye, Axa Sigorta ve ERGO Sigorta yer aldı.

Önceki ve Sonraki Haberler