1. HABERLER

  2. ŞİRKETLER

  3. Ünlü yazılım firması sigorta şirketini seçti

Ünlü yazılım firması sigorta şirketini seçti

Sigorta sektöründe yazılım çözümlerinde faaliyet gösteren Sapiens International Corporation, HDI Sigorta A.Ş.’nin (HDI) poliçe yönetimi, faturalandırma ve sigorta ödemeleri için Sapiens Hayat Dışı Sigorta Paketini (Sapiens IDIT) seçtiğini açıkladı

Ünlü yazılım firması sigorta şirketini seçti

Sigorta sektöründe yazılım çözümlerinde faaliyet gösteren Sapiens International Corporation, HDI Sigorta A.Ş.’nin (HDI) poliçe yönetimi, faturalandırma ve sigorta ödemeleri için Sapiens Hayat Dışı Sigorta Paketini (Sapiens IDIT) seçtiğini açıkladı. Sapiens Hayat Dışı Sigorta paketinin, kapsamlı çok şirketli, çok markalı, çok para birimli ve çok dilli özellikleriyle büyümeyi teşvik etmek için tasarlandığı aktarıldı.

HDI Sigorta CEO’su Ceyhan Hancıoğlu şunları ifade etti: "Türkiye’de hayat dışı sigorta işlemleri için şu anda ve gelecekte iş büyümemizi ve stratejik iş hedeflerimizi destekleyecek modern ve esnek bir platform uygulamayı amaçlıyoruz. Şirket, bu platformu ve zengin iş işlevselliğini seçerek, tam değer zinciri kapsamıyla birlikte yeni sigorta ürünü girişimlerinin sunduğu daha hızlı pazarlama olanağından yararlanmayı umuyor".

Sapiens Başkanı ve CEO’su Roni Al-Dor ise şöyle konuştu: "Sapiens, bölgedeki köklü tabanımızla ve özellikle Türkiye’deki yerel varlığımızla gurur duymaktadır. Sapiens IDIT, tedarikçilerin ulusal mevzuata uymalarına ve rakiplerinin önünde olmalarına yardımcı olmak için Türkiye’de bir kez daha seçilmiştir. Stratejik öneme sahip Avrupa-Ortadoğu-Afrika bölgesinde son derece popüler olmaya devam eden sigorta paketi, şirketimizin öncü ürünüdür".

 


Önceki ve Sonraki Haberler