1. HABERLER

  2. YAŞAM

  3. Garantili ikinci el otomobil

Garantili ikinci el otomobil

Nissan Intelligent Choice ile satın alınan onaylanmış ikinci el araçlar, sıfır modellerde olduğu gibi uzman teknisyenlerin ekspertizi sonrası Nissan güvencesiyle sunuluyor.

Garantili ikinci el otomobil

Nissan’ın sertifikalı ikinci el araç markası olan Nissan Intelligent Choice, ikinci el araç satınalma deneyiminde Nissan güvencesi sağlıyor.

Nissan Intelligent Choice, 6 yaş veya 150.000 km sınırını geçmeyen tüm Nissan modelleri için geçerli olup, program kapsamına giren Nissan modelleri, Nissan eğitimlerini tamamlamış ve alanında uzman teknisyenler tarafından “156 Nokta Kontrolü” yapılarak nihai tüketicilere sunuluyor. Nissan İkinci El modellerinde üretici garantisinin sona ermesi durumunda ise 12 ay ya da 20.000 km için garanti hizmeti sağlanıyor ve Yol Yardım Hizmetlerini de kapsayan Özel Asistanım Hizmetleri sağlanıyor.

Nissan Intelligent Choice programı ile ilgili konuşan Nissan Türkiye Genel Müdürü Charbel Abi Ghanem: “Dünya çapındaki çip krizi ve tedarik problemleri etkisiyle ikinci el araç pazarında bir hareketlilik ve artış söz konusu. Bununla birlikte, ikinci el pazarının en önemli kriteri ise güven. İşte Nissan kalitesi bu noktada devreye giriyor. Belirli bir yaş ve kilometre sınırında olan, ikinci el Nissan satın almak isteyen herkes için Nissan Türkiye yaptığı bu yatırım ile artık bu güveni temin ediyor. Önceliğimiz, ekspertizi Nissan uzmanları tarafından yapılan ikinci el Nissan araçlarımızı müşterilerimize memnuniyet ve güven ile sunmak olacak.” dedi.

Önceki ve Sonraki Haberler