1. HABERLER

  2. ŞİRKETLER

  3. Sompo Japan: Poliçelerinde dolu teminatı olmayanların da hasarları karşılanacak

Sompo Japan: Poliçelerinde dolu teminatı olmayanların da hasarları karşılanacak

Sompo Japan Sigorta tarafından yapılan açıklamada araç ve konutlarda oluşan cam hasarlarının, poliçede dolu teminatının olup olmadığına bakılmaksızın herhangi bir kesinti uygulanmadan ödeneceği duyuruldu

Sompo Japan: Poliçelerinde dolu teminatı olmayanların da hasarları karşılanacak

Sompo Japan Sigorta tarafından yapılan açıklamada araç ve konutlarda oluşan cam hasarlarının, poliçede dolu teminatının olup olmadığına bakılmaksızın herhangi bir kesinti uygulanmadan ödeneceği duyuruldu. Şirket tarafından yapılan açıklama şöyle:

• Araç ve konutlarda oluşan cam hasarları, poliçede dolu teminatının olup olmadığına bakılmaksızın herhangi bir kesinti uygulanmadan ödenecektir.

• İşyerlerinde dolu nedeniyle oluşan cam hasarları poliçede yer alan teminat limiti kapsamında muafiyet uygulanmadan karşılanacaktır.

• Kasko ve Konut poliçelerinde, dolu hasarı alan müşterilerimizin poliçe yenilemelerinde hasarsızlık indirimi bozulmayacaktır.

• Hasar onarımlarının müşterilerimiz tarafından giderildiği durumlarda poliçe numarası, onarım faturası, fotoğraf, IBAN ve kasko hasarları için ruhsat fotokopisinin [email protected] adresine iletilmesi hasarın ödenmesi için yeterli olacaktır.

Önceki ve Sonraki Haberler